Witamy serdecznie na stronie internetowej Studio Maxmultimedia.


   

 


       Strona poświęcona jest dla osób, które pragną skorzystać z usług wideofilmowania lub usług fotografowania na maxymalnie wysokim poziomie! W swoją pracę wkładamy całe serce,  dzięki temu nasi klienci są bardzo zadowoleni a my mamy wielką satysfakcję, że podołaliśmy zleceniu.
Szanujemy każdą Państwa decyzję bądź sugestię co do wybranego projektu, staramy się pracować w miłej i przyjemnej atmosferze, w związku z tym, każdy traktowany jest indywidualnie. 
Wideofilmowanie jak i fotografowanie to nie tylko nasza praca ale i również pasja. Każdy z naszych pracowników podchodzi do swojego zadania tak, jakby robił coś dla siebie, czyli najlepiej jak tylko potrafi. 
Nasza oferta kierowana jest głównie do mieszkańców Kwidzyna i okolic, jednak jeśli komuś z dalszych rejonów Polski zależy na skorzystaniu z naszych usług bardzo prosimy o kontakt, z pewnością można dojść do porozumienia, jesteśmy Państwu przychylni na wszelkie propozycje. 
 
Przyjrzyjmy się bliżej temu, po co tak naprawdę zlecamy nasze usługi.
 
Otóż, dobrze wiemy, że wyjątkowe dla nas uroczystości zdarzają się sporadycznie, tak więc dlaczego ważne chwile miałyby nie zostać uwiecznione w sposób profesjonalny? 
Zdarzają się sytuacje, kiedy koniecznie chcemy mieć coś nagrane, jednak decydujemy się na własnoręczne wykonanie bądź zlecamy to ''dobremu znajomemu który akurat dysponuje sprzętem do wideofilmowania'' tylko po to aby wyszło taniej. Co dzieje się w takiej sytuacji? Przeważnie w danej chwili sprzęt psuje się, znajomy nie dojechał na czas, coś mu wypadło. Jaka jest  nasza reakcja? Mianowicie jest nam przykro ponieważ nie uchwyciliśmy długo oczekiwanych chwil, zawiedliśmy nie tylko siebie ale i tych którzy na nas polegali. Jaki z tego wniosek? Najlepiej unikać takich niepotrzebnych sytuacji. Jesteśmy tu po to aby Państwu pomóc! Nasza firma spełni wszelkie Państwa oczekiwania. Dojedziemy na czas w wyznaczone miejsce, wcześniej uzgodnimy wspólnie z klientem jak ma wyglądać nasza praca, uwiecznimy film wideo tak, aby można było wspominać go latami. Dzięki naszemu doświadczeniu doskonale wiemy co i kiedy filmować a czego nie. Doskonale wiemy jak to jest zobaczyć na filmie siebie w niekomfortowej dla nas sytuacji, dlatego odpuśćmy tę przyjemność znajomemu i pozwólmy profesjonalistom naszej firmy zrobić to jak należy. Sprzęt jaki posiadamy jest w pełni nowoczesny, pozwala na doskonałe filmowanie różnego rodzaju imprez w każdym miejscu. Nagrany film wideo to nie tylko zwykły kilku godzinny film na którym panuje ciągła monotonia, jest to film bardzo ciekawy, z elementami śmiesznymi które wprowadzają niezwykle pogodny nastrój. 
 
Taka rada od nas: Jeśli chcesz mieć pamiątkę na długie lata nie filmuj sam, gdyż na filmie w ogóle Ciebie nie będzie! Zleć to nam! Maxmultimedia oferuje wysokiej jakości wideofilmowanie i pamiętajcie – dobre nie znaczy drogie.

 

 

Polecamy tą stronę

 

 

 

 

Najczęściej nagrywamy i fotografujemy w miastach : Kwidzyn, Sztum, Malbork, Grudziądz, Prabuty, Iława, Pasłęk, Dzierzgoń.

Posiadamy doświadczenie w nagrywaniu i fotografii : ślubów, wesel, plenerów, teledysków, studniówek, balów, polowań, spotów reklamowych, nagrań lub zdjęć w studio, komunii, chrzcin, święceń kapłańskich ( prymicji ).